Úklid a čištění pomocí nanotechnologie

Úklid a čištění pomocí nanotechnologieOd roku 2013 používá naše úklidová firma pro úklid a čištění také moderní nanotechnologie, které představují v oblasti úklidových služeb absolutní převrat. Díky nanotechnologii je úklid o mnoho efektivnější a jeho udržitelnost vás mile překvapí. Jaké výhody tato supermoderní technologie nabízí se můžete přesvědčit níže.

Úklid nanotechnologiemi je ekologický dle evropských norem.

Jak využíváme nanotechnologie pro úklid a čištění

Nečekejte, že k vám přijedeme s nějakými nano přístroji, kterými budeme provádět úklid. V oblasti úklidu využíváme nanotechnologie v čisticích prostředcích. Tyto speciální nano prostředky, dodávané českou firmou BestClean®, která je také zároveň jejich výrobcem, nabízí v oblasti čištění obrovské změny a možnosti. Jejich nanesením na povrch změníme neomyvatelný povrch na omyvatelný. Celý proces funguje na bázi nano částic oxidu křemíku, které jsou obsaženy v těchto přípravcích. Nanesením přípravku na povrch dochází k tomu, že částice oxidu křemíku vytvoří na materiálu neprodyšný povlak, který dokáže oddělit špínu, kterou pak jednoduše smyjeme čistou vodou. Špína tak na povrch materiálu skoro vůbec nepřilne.

Nano úklid nejvíce využívajíNano úklidové prostředky

Kanceláře a firemní sídla

Rodinné domy a sídla

Ordinace, kliniky a lékárny

Hotely a restaurace

 

Co se dá nanotechnologií čistit

Použití čisticích nano přípravků je opravdu velmi široké. Nejčastěji však tuto supermoderní technologii používáme na čištění jakýchkoliv podlahových krytin, dlažeb, kamene, PVC či linolea. Dále na mytí oken, skleněných dvěří, vitrín, zrcadel a jiných skleněných povrchů, na mytí plastů, koženky, lakovaného dřeva a lesklých povrchů. Velmi často používáme nano čištění na mytí koupelen, pro odstraňování vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot apod.

  • Podlahové krytiny - dlažba, kámen, dřevěné a plovoucí podlahy, PVC, linoleo
  • Skleněné povrchy - sklo, zrcadla, vitrýny a jiné skleněné povrchy
  • Lesklé povrchy - koženka, lakované dřevo, nábytek
  • Plastové povrchy - automobily, počítače, interiér, vybavení kanceláře

Impregnace pomocí nano technologie

Nanotechnologie se velmi často používají k impregnování různých materiálů a povrchů. Impregnací nano přípravkem se povrch stává neprodyšným, ale přitom dýchajícím. Všechna hrubá špína, včetně mastnot a barviv, se na materiál téměř nepřichytí. Výsledné čištění je pak mnohem jednodušší a rychlejší.

 

Hlavní charakteristika nano přípravků

  • Vysoká čisticí schopnost
  • Dlouhá ochrana proti usazování a zažírání nečistot
  • Zamezení zamlžování skleněných ploch
  • Zamezení usazování vodního kamene

 


 

Nanotechnologie ve zkratce

Nanotechnologie představuje jeden z nejúžasnějších vynálezů moderního světa. Jedná se o technický obor, který se zabývá využíváním technologií, které pracují v minimalistickém měřítku, tzv. nanometru. Nanometr představuje přibližně tisícinu ploušťky lidského vlasu. Nanotechnologie umožňuje manipulaci s hmotou v atomárním a molekulárním měřítku. To umožňuje neobvyklé využití vlastností materiálů.

Jak funguje nano

Podívejte se na několik praktických videí, které vám přiblíží, jak fungují nanotechnologie.

Pošlete popávku

Pokud máte zájem o úklid pomocí nanotechnologií, kontaktujte nás buď prostřednictvím kontaktního formuláře, na email info@uklid-plzen.eu nebo telefonicky na 608 531 117.

 

KONTAKTNÍ INFORMACE

ÚKLID-PLZEŇ.EU
- Kompletní úklidový servis

Petra Holá
+420 608 531 117

Marek Holý
+420 725 836 496

e-mail: info@uklid-plzen.eu

Petra Holá

Těškovská 625
338 05 Mýto

IČ: 742 36 784

DIČ: CZ7754301907

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno a příjmení:


Telefon:


E-mail:
Zpráva:


Mám zájem o (zaškrtněte):
ÚKLIDOVÉ SLUŽBY HODINOVÝ MANŽEL

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.