Úklid a úklidové služby Plzeň

Provádíme kompletní úklid bytových i nebytových prostor, a to v Plzni a okolí. Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidy, pro firmy i domácnosti. Čistíme koberce a čalouněný nábytek systémem Rainbow. Od roku 2007 máme stovky spokojených zákazníků - vyzkoušejte naše služby a sami si ověřte jejich výslednou kvalitu. Všem zákazníkům nabízíme garanci kvality našich služeb.

Další poskytované úklidové služby

 • úklid po malování
 • finální a před-kolaudační úklid
 • úklid na stavbě
 • úklidové služby průmyslových objektů
 • čištění koberců a čištění čalouněného nábytku systémem Rainbow

 

Jednorázový úklid

Úklid kanceláří

Úklid komerčních budov

Máte před sebou jednorázový, velký generální úklid a vůbec se vám do toho nechce? Zapomeňte na nekonečné nakupování čisticích prostředků, zařizování personálu, koordinaci úklidu a další spoustu práce. Nechte všechny tyto starosti na naší úklidové firmě. Nabízíme vám jednorázový úklid, který v sobě skrývá mytí všech místností a pokojů v objektu, úklid a dezinfekci sociálního zařízení, úklid kuchyně, mytí nádobí, čištění podlah, mytí a leštění nábytku apod. Zajišťujeme úklid kanceláří a úklidové služby firem, který je možno si sjednat jak jednorázově, tak dlouhodobě. Úklid kanceláří je možno zajistit ve vámi zvoleném čase, aby vám to plně vyhovovalo a zapadalo do časového plánu vaší práce. Tento úklidový program obsahuje například čištění podlah, mytí nábytku a interiéru, vynešení odpadků, setření prachu, mytí svítidel, mytí a dezinfekce sociálního zázemí, čištění koberců a čalounění nábytku, mytí oken, záclon a žaluzií, a další úklidové služby. Neváhejte nás kontaktovat a my vám zpracujeme cenovou nabídku dle vašeho zadání a požadavků na úklidové služby. Úklid komerčních budov zahrnuje především úklidové služby v nákupních a zábavních centrech, a to zejména mytí a vytírání podlahových krytin, dezinfekce toalet, čištění stropů, mytí lustrů a svítidel, mytí a leštění výloh, a další klientem zvolené úklidové služby, jako je například vysypávání odpadkových košů, doplnění sáčků, luxování koberců, doplnění toaletních papírů a dalších hygienických potřeb v sociálních zázemích. Cena tohoto úklidového programu je vždy individuální dle požadavků klienta. 

Úklid od A do Z

Pravidelný úklid

Úklid domácností

Provádíme například jednorázový a pravidelný úklid, úklid domácnosti, úklid velkých komerčních budov, nákupních a zábavních center či úklid firem a kanceláří. Též vám naše úklidová firma může nabídnout úklid po malování, finální či před-kolaudační úklid, úklid na stavbě, úklid bytů nebo úklid a vyklízení půd. Specializujeme se i na čištění tepichů a koberců nebo čištění čalounění a čalouněného nábytku systémem Rainbow. Dále provádíme úklidové služby také průmyslových objektů, hal, škol, hotelů, restaurací či jiných gastronomických provozů. Mimo jednorázového úklidu vám nabízíme pravidelné úklidové služby, které zahrnují všechny druhy úklidů jak domácností, tak komerčních prostor. Pravidelné úklidové služby přináší našim klientům zejména úsporu financí, a to právě díky dlouhodobé a pravidelné spolupráci. Pravidelné úklidové služby jsou vhodné zejména pro komerční objekty, kanceláře, nákupní a zábavní centra, průmyslové objekty, hotely a další gastronomická zařízení.  Potřebujete udělat generální úklid vaší domácnosti a nemáte dostatek času. Svěřte úklid vašeho rodinného zázemí do rukou naší úklidové firmy, která vám nabízí úklidové služby se zaměřením na byty, domy, rodinná sídla a panství. Úklidem domácnosti se rozumí všechny druhy úklidových služeb od podlahy až ke stropu, přes praní záclon, strojové čištění podlah, čištění čalounění sedacích souprav, malování, mytí zářivek, mytí topení a další úklidové služby, které si jen budete přát. Kontaktujte nás ještě dnes a my vám zpracujeme poptávku dle vašich potřeb. 

Úklid v gastronomii a potravinářství

Čištění interiérů vozidel a autobusů

Jak u nás probíhají úklidové práce

Úklidové služby provádí naše firma i pro specializované gastronomické a potravinářské provozy, jakou jsou hotely a restaurace. Pro úklid používáme kvalitní a certifikované čisticí prostředky, které nejsou zdraví škodlivé. Úklidové služby v gastronomii a potravinářství zahrnují hygienický servis, jako je čištění spár v kuchyni, mytí a renovace dlaždiček a podlah, generální čištění kuchyňských sporáků, čištění koberců a tepichů, čištění čalounění nábytku a sedacích souprav, mytí toalet, a další úklidové služby. Naše úklidová firma nabízíme také profesionální čištění interiérů automobilů, autobusů či jiných vozidel. Automobil precizně vyluxujeme, provedeme tepování interiéru mokrou cestou, ošetříme interiérové plasty a vyleštíme skla. Čištěním interiérů vašeho auta dojde k výraznému odstranění prachových částic, roztočů a dalších nečistot, které jsou příznaky vzniku alergií a jiných nemocí. Auto také získá krásnou vůni. Pro čištění interiérů automobilů používáme profesionální úklidovou techniku značky Rainbow. Každý úklid sebou nese jiné požadavky a specifikace dle náročnosti a použitých technologií. Též rozsah prací je v každém případě jiný a my vždy nejdříve vyslechneme vaše požadavky a poté vám předložíme úklidový plán a cenovou nabídku. Každý úklidový projekt je velice individuální a jeho cena se odvíjí od požadavků klienta. Orientační ceny jsou k náhledu zde.
     

Úklid a čištění pomocí NANOTECHNOLOGIE

Od roku 2013 používá naše úklidová firma pro úklid a čištění také moderní nanotechnologie, které představují v oblasti úklidových služeb absolutní převrat. Díky nanotechnologii je úklid o mnoho efektivnější a jeho udržitelnost vás mile překvapí. Jaké výhody tato supermoderní technologie nabízí se můžete přesvědčit níže. Úklid nanotechnologiemi je ekologický dle evropských norem.

Jak využíváme nanotechnologie pro úklid a čištění?

Nečekejte, že k vám přijedeme s nějakými nano přístroji, kterými budeme provádět úklid. V oblasti úklidu využíváme nanotechnologie v čisticích prostředcích. Tyto speciální nano prostředky, dodávané českou firmou BestClean®, která je také zároveň jejich výrobcem, nabízí v oblasti čištění obrovské změny a možnosti. Jejich nanesením na povrch změníme neomyvatelný povrch na omyvatelný. Celý proces funguje na bázi nano částic oxidu křemíku, které jsou obsaženy v těchto přípravcích. Nanesením přípravku na povrch dochází k tomu, že částice oxidu křemíku vytvoří na materiálu neprodyšný povlak, který dokáže oddělit špínu, kterou pak jednoduše smyjeme čistou vodou. Špína tak na povrch materiálu skoro vůbec nepřilne.

Co se dá nanotechnologií čistit?

Použití čisticích nano přípravků je opravdu velmi široké. Nejčastěji však tuto supermoderní technologii používáme na čištění jakýchkoliv podlahových krytin, dlažeb, kamene, PVC či linolea. Dále na mytí oken, skleněných dvěří, vitrín, zrcadel a jiných skleněných povrchů, na mytí plastů, koženky, lakovaného dřeva a lesklých povrchů. Velmi často používáme nano čištění na mytí koupelen, pro odstraňování vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot apod.

 • Podlahové krytiny - dlažba, kámen, dřevěné a plovoucí podlahy, PVC, linoleo
 • Skleněné povrchy - sklo, zrcadla, vitrýny a jiné skleněné povrchy
 • Lesklé povrchy - koženka, lakované dřevo, nábytek
 • Plastové povrchy - automobily, počítače, interiér, vybavení kanceláře

Impregnace pomocí nanotechnologie

Nanotechnologie se velmi často používají k impregnování různých materiálů a povrchů. Impregnací nano přípravkem se povrch stává neprodyšným, ale přitom dýchajícím. Všechna hrubá špína, včetně mastnot a barviv, se na materiál téměř nepřichytí. Výsledné čištění je pak mnohem jednodušší a rychlejší. 

Nanotechnologie ve zkratce

Nanotechnologie představuje jeden z nejúžasnějších vynálezů moderního světa. Jedná se o technický obor, který se zabývá využíváním technologií, které pracují v minimalistickém měřítku, tzv. nanometru. Nanometr představuje přibližně tisícinu ploušťky lidského vlasu. Nanotechnologie umožňuje manipulaci s hmotou v atomárním a molekulárním měřítku. To umožňuje neobvyklé využití vlastností materiálů.

Hlavní charakteristika nanopřípravků

 • Vysoká čisticí schopnost
 • Dlouhá ochrana proti usazování a zažírání nečistot
 • Zamezení zamlžování skleněných ploch
 • Zamezení usazování vodního kamene

 

 

KONTAKTNÍ INFORMACE

ÚKLID-PLZEŇ.EU
- Kompletní úklidový servis

Petra Holá
+420 608 531 117

e-mail: info@uklid-plzen.eu

Petra Holá

Těškovská 625
338 05 Mýto

IČ: 742 36 784

DIČ: CZ7754301907

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno a příjmení:


Telefon:


E-mail:
Zpráva:


Mám zájem o (zaškrtněte):
ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.